Vyhledávání kázání

Rádi bychom vám představili vlastní podrobné vyhledání v našich kázáních. Věříme, že vám poslouží jako velmi užitečný nástroj pro hlubší studium Bible. Díky tomuto nástroji můžete filtrovat kázání a biblické vyučování z našeho YouTube kanálu nejen podle kázajících, ale také přímo podle veršů, které jsou v nich zmíněny buď jako hlavní citace (verš je více rozváděn), nebo pouze jako zmíněné odkazy. Níže naleznete jednoduchou legendu pro jednodušší pochopení.

Když zadáte hodnotu „Nezáleží“, filtr nebude brát ohled na danou položku. Po kliknutí na dané políčko se vám zobrazí pouze hodnoty, které máme obsažené v našich kázáních. Když verš nebo úsek veršů je jediný ve výpisu veršů u daného kázání, tak po spuštění videa se vám kázání spustí od daného času, kdy je tento verš nebo úsek zmiňován. Aby jste mohli spustit dané video z YouTube musíte přijmout cookies.

Vyučující – Filtruje podle kázajícího.
Kniha – Filtruje podle 66 biblických knih.
Kapitola – Filtruje podle kapitol v dané knize.
(Doporučujeme předem  zadat knihu, ve které chcete vyhledávat)
Verš – Filtruje podle veršů v dané kapitole.
(Doporučujeme předem  zadat knihu a kapitolu, ve které chcete vyhledávat)

 

Zákon – Vyfiltruje novozákonní nebo starozákonní verše.
Důraz – Filtruje podle toho zda, je verš více rozbírán v kázání (hlavní), či jestli se jedná o méně rozebíraný verš v kázání (vedlejší).
(Doporučujeme využívat společně se zadaným konkrétním veršem)
Druh – Vyfiltruje verše, které jsou zmíněny pouze jako odkazy (odkaz) nebo jsou přímo citované (citace).
(Doporučujeme využívat společně se zadaným konkrétním veršem))